transport-osobowy | Ekipa Fachowców .PL

Ekipa Fachowców .PL

TRANSPORT OSOBOWY

transport osobowy

Kurier, kierowca, Ekipa Fachowców .PL, wykonuje usługi kurierskie i usługi transportowe, które zawierają wśród swojej oferty: transport osób, transport mienia i przeprowadzki w szerokim pojęciu na terenie całego kraju. Firma kurierska, firma transportowa wykonuje liczne realizacje. Planujesz organizację wycieczki? Jesteś odpowiedzialny za zaopatrzenie w firmie? Poszukujesz taniego i rzetelnego kuriera? Transportu dla swojej firmy? Masz w planach przeprowadzki? Świadczone przez nas usługi transportowe z pewnością cię nie zawiodą. Nasz transport i logistyka to spedycja, która pozwala nam obsługiwać firmy jak i osoby prywatne. Szybko, tanio oraz komfortowo i rzetelnie. Niezależnie od transportowanego ładunku jak i trasy. Zapewniamy usługi kurierskie, transport i zaopatrzenie, regularne dostawy, transport miedzy oddziałami, a magazynami, czy centralą oraz przeprowadzki. W ramach transportu krajowego i transportu międzynarodowego wykorzystujemy transport wodny, transport morski, transport drogowy, transport kolejowy, transport lotniczy i transport intermodalny. Oferujemy: transport mebli, transport maszyn, transport konstrukcji stalowych, transport na paletach, transport kontenerów, transportujemy ładunki na naczepach, transportujemy ładunki na nadwoziach wymiennych, transportujemy ładunki w pojemnikach specjalnych, transport drewna, transport kamieni, transport szkła, transport artykułów spożywczych, transportujemy okna, transportujemy drzwi, transport materiałów budowlanych, transport odpadów, transport towarów niebezpiecznych, transport samochodów, transportujemy wszelkiego typu paczki, transport przesyłki ponadgabarytowej. W skład naszych usług transportowych, usług kurierskich wchodzi również transport osób i przeprowadzki itp.. Przewozimy ładunki całopojazdowe, drobnicowe, dedykowane, przesyłki, łączone, bezpośrednia dostawa. Krótkie terminy,wyjątkowa rzetelność, dobre ceny i bezpieczeństwo towaru, to cechy charakteryzujące nasze usługi transportowe.

Oferujemy dodatkowo na życzenie klienta artykuły zabezpieczające jak opakowania i karton, np. styropian, koce, papier pakowy, folia stretch, folia bąbelkowa, itp.. Dodatkowe usługi jakie świadczy firma kurierska, firma transportowa stanowią: magazynowanie, dystrybucja, pakowanie, rozpakowywanie, załadunek, rozładunek, montaż mebli, demontaż mebli, wieszanie obrazów, żyrandoli. Do każdego transportu oferujemy również usługi takie jak: ubezpieczenie, zwrot potwierdzonych dokumentów, COD (przesyłki za pobraniem), przesyłki zwrotne.

Kierowca, kurier dba zarówno o formę jak i o detal, korzystając z wysokiej jakości logistyki by spedycja była jak najbardziej opcjonalna. Firma transportowa, firma kurierska wykonująca usługi transportowe, usługi kurierskie poleca, tylko sprawdzone metody przewozu, oraz monitoruje koszty. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu, ponieważ transport osobowy wymaga doświadczenia, które my z pewnością posiadamy.

GWARANTUJEMY ZADOWOLENIE!