eko | Ekipa Fachowców .PL

Ekipa Fachowców .PL

EKOLOGIA

rekuperacja

Znajdziecie tutaj Państwo porady, informacje jak oszczędzać pieniądze poprzez ekologiczne zarządzanie domem i ekologiczne nawyki. Uświadomimy jak oszczędzać prąd, jak oszczędzać wodę, jak oszczędzać gaz, jak oszczędzać paliwo, jak oszczędzać na ogrzewaniu, jak oszczędzać energię, omówimy również inne oszczędności które można łatwo uzyskać. Przedstawimy pomysły na ekologiczne budownictwo na przykładach takich jak: budowa energooszczędnych domów, domów pasywnych. Zaprezentujemy pasywne drzwi, pasywne okna oraz inne ekologiczne rozwiązania stosowane w budownictwie jak choćby ocieplenie domu. Przedstawimy jak jest pozyskiwana energia odnawialna poprzez pompy ciepła, kolektory słoneczne.

W zakładce znajdziecie Państwo informacje, porady prawne wyjaśniające prawo, ustawę śmieciową, opłaty jak również wzory dokumentów. Będziemy poruszać tutaj wiele tematów: jak i przeprowadzać szkolenia na Państwa życzenie.

Pisać będziemy o ochronie środowiska poruszając w artykułach tematy jak: ochrona powietrza, ochrona wody, odpady, ścieki, hałas, itp.. Omówimy architekturę krajobrazu i roślinność. Ukarzemy, że ekologia może stanowić styl życia poprzez zdrowe odżywianie, hobby. Przedstawimy jak rozpoznawać znaki, oznaczenia ekologiczne.

Istotną cechą, naszych artykułów jest fakt, iż informacje o produktach ekologicznych uzyskiwane są nie tylko poprzez dane od producentów. Lecz stanowią również wiedzę praktyczną od fachowca korzystającego z danego narzędzia, urządzenia, produktu czy rośliny na co dzień przy wykonywaniu usług dla naszych klientów. Dzięki temu możecie się Państwo dowiedzieć o jakości danego produktu ekologicznego, jego funkcjonalności, a tym samym przydatności. W zakładce będziemy zamieszczać informacje, porady od producentów jak również uwagi i opinie naszych fachowców o ich plusach i minusach, oraz możliwościach wykorzystania bezpośrednio w praktyce. Postaramy się również przeprowadzać testy i wszelkiego typu porównania, przeróżnych produktów ekologicznych oferowanych na rynku. Pragniemy w ten sposób ułatwić Państwu dokonanie wyboru jak i zainspirować do zastosowania wybranego produktu.

Znajdziecie tutaj Państwo również najnowsze nowinki techniczne i informacje o przeróżnych wydarzeniach jak: pokazy, targi, promocje odbywające się w kraju jak i na świecie związane z ekologią.

Informacja!

Producenci, dystrybutorzy sprzedawcy jak i organizatorzy pokazów i targów: roślin, narzędzi, urządzeń, maszyn i materiałów różnego typu związanych z ekologią, nie obawiający się opinii fachowców, zainteresowani przedstawieniem swoich produktów lub chcący poinformować o organizowanym wydarzeniu proszeni są o kontakt.