konserwacja-zabytkow | Ekipa Fachowców .PL

Ekipa Fachowców .PL

KONSERWACJA ZABYTKÓW

konserwator zabytków usługi konserwatorskie renowacja

Konserwator zabytków, Ekipa Fachowców .PL, zajmuje się profesjonalnie i kompleksowo takimi dziedzinami jak nadzór konserwatorski, inwentaryzacja, renowacja, rewitalizacja, konserwacja, repliki, rekonstrukcja, czyszczenie, naprawa, tworzenie białych kart, dokumentacja, wycena, itp., jeśli chodzi o antyki i zabytki. Czynności te wykonuje na obiektach zabytkowych takich jak obrazy, meble, zamek, dworek, kamienica, pałac, pomnik, fort, park, ogrody,w różnego typu dziedzinach i tworzywach jak: metal, drewno, kamień, szkło, tkanina, papier, malarstwo, budownictwo, ogrodnictwo, reprodukcje i wszelaka inna sztuka, na terenie całego kraju jak i po za nim. Usługi konserwatorskie wymagają odpowiednich materiałów, rozbudowanego warsztatu, oraz doświadczenia które my z pewnością posiadamy. Dzięki temu zdobyliśmy uznanie międzynarodowe. Nasze prace konserwatorskie tworzą całą obszerną gamę, którą nie sposób wymienić. Zalicza się do nich: Drewno, Metal, Kamień, Szkło, Materiał, Papier, Inne materiały, Malarstwo, Ogrodnictwo, Budownictwo, Prace na wysokości, Dokumentacja, to tylko niektóre z prac jakie mamy do zaoferowania Państwu.

Renowacja zabytków nie stanowi dla nas trudności, a charakter i miejsce usługi nie mają większego znaczenia. Ekipa Fachowców .PL, nie boi się wyzwań, ponieważ na co dzień wykonujemy „trudne” usługi dla firm jak i osób fizycznych. Jako kreatywny zespół z bogatym doświadczeniem wykonujący renowacje zabytków na terenie całego kraju jak i zagranicą.

Usługi konserwatorskie wykonujemy za pomocą starannie dobranych środków. Wykorzystując duże zaplecze nowoczesnego sprzętu najwyższej jakości, opatrzonego polskimi i międzynarodowymi atestami i certyfikatami bezpieczeństwa.

Dzięki wyspecjalizowanej kadrze, świetnie radzimy sobie z wszelkimi usługami konserwatorskim. Nasza kadra, posiada odpowiednie uprawnienia, a co ważniejsze wieloletnie doświadczenie w wykonywanych usługach. Konserwator zabytków działa zgodnie ze sztuką i wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Dzięki czemu, cechuje nas solidność, rzetelność, profesjonalne podejście do powierzonych prac i konkurencyjne ceny.

Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, zapewniając doradztwo oraz pomoc w doborze odpowiednich technologii i materiałów. Nasza współpraca z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń, znacząco wpływa na konkurencyjność cenową.

Podsumowując, skorzystanie z usług Ekipa Fachowców .PL sprawi, że zaoszczędzicie Państwo czas oraz pieniądze, a usługa zostanie wykonana w pełni profesjonalnie.

GWARANTUJEMY ZADOWOLENIE!

JAKOŚĆ

„Jedyną prawdziwą propagandą jest tylko rzetelna praca…”

Ludwik Hirszfeld

Konserwator zabytków, wykonujący usługi konserwatorskie, prace konserwatorskie, inspirowany tymi słowami, bezkompromisowo podchodzi do zagadnienia jakości. Która stanowi zawsze wyznacznik naszych działań. Unikamy rozwiązań na skróty, które są tańsze tylko pozornie.

OSZCZĘDNOŚĆ

Konserwator zabytków, wykonujący usługi konserwatorskie, prace konserwatorskie, z wykorzystaniem najbardziej opcjonalnych technik i technologii. Ogranicza to w znacznym stopniu koszty wykonywanych usług, oraz zwiększa szybkość ich wykonania. Nasza współpraca z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń znacząco wpływa na konkurencyjność cenową.

EFEKTYWNOŚĆ

Efektywność naszych usług jakie stanowią usługi konserwatorskie, prace konserwatorskie, najlepiej potwierdza liczne grono zadowolonych klientów z całego świata. A bezpośrednim dowodem naszej rzetelności i jakości usług są otrzymywane listy referencyjne. Zawsze działamy kierując się najwyższymi standardami jakościowymi. Dzięki temu, uzyskaliśmy międzynarodowe uznanie i aprobatę naszych klientów.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Konserwator zabytków, wykonujący usługi konserwatorskie, prace konserwatorskie, w ramach świadczonych przez nas usług, może zaproponować szereg kompleksowych rozwiązań. Prowadzimy politykę obsłużyć klienta „od A do Z”.

TECHNOLOGIE

Konserwator zabytków, wykonujący usługi konserwatorskie, prace konserwatorskie wie, że rozwój technologii zarówno w zakresie chemii, jak i urządzeń, jest ogromny. Dokładamy więc wszelkich starań, aby być na bieżąco z nowinkami technicznymi. Dzięki czemu, cechujemy się szybkością, wysoką jakością oraz konkurencyjnymi cenami świadczonych usług.

INNOWACYJNOŚĆ

Konserwator zabytków, wykonujący usługi konserwatorskie, prace konserwatorskie, wykorzystuje kreatywność, znajduje nowatorskie rozwiązania do pojawiających się problemów. Dzięki czemu, znajduje rozwiązania pozwalające mu wykonać nawet bardzo nietypowe zlecenia. Jak również skrócić ich czas, czy obniżyć koszty.

BEZPIECZEŃSTWO

Konserwator zabytków, wykonujący usługi konserwatorskie, prace konserwatorskie, analizuje wszystkie wykonywane prace, pod kątem istniejącego ryzyka i pod jego względem, tworzony jest system bezpiecznej pracy. Ponieważ fachowiec wie, że bezpieczeństwo, to nie tylko atestowany sprzęt wysokiej jakości, świetnie wyszkolona i doświadczona kadra, lecz również trzeźwe myślenie i ocena sytuacji.

EKIPA

Ekipa Fachowców .PL, posiada wyłącznie wysoko wyspecjalizowanych fachowców w każdej dziedzinie, posiadających wieloletnie doświadczenie w wykonywanych pracach, oraz posiadających stosowne uprawnienia. Dzięki czemu profesjonalnie wykonujemy usługi konserwatorskie, prace konserwatorskie.

ZASIĘG DZIAŁANIA

Konserwator zabytków, wykonujący usługi konserwatorskie, prace konserwatorskie, na terenie całego kraju. Jak również Europy w krajach takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Dania, Szwecja, Norwegia, jak i po za nią Kanada, USA, Indie, Chiny, itp.. Najwięcej zleceń konserwator zabytków, otrzymuje z województw takich jak: kujawsko-pomorskie, dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Najwięcej zleceń konserwator zabytków, otrzymuje z miast takich jak:Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Lublin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Łódź, Kraków, Warszawa, Opole, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Olsztyn, Poznań, Szczecin.

GWARANTUJEMY ZADOWOLENIE!