montaz-piecow-akumulacyjnych | Ekipa Fachowców .PL

Ekipa Fachowców .PL

MONTAŻ PIECÓW
AKUMULACYJNYCH

montaż pieców akumulacyjnych

Elektryk Ekipa Fachowców .PL, posiada wśród swojej oferty montaż pieców akumulacyjnych. Instalacje elektryczne montujemy w obiektach mieszkaniowych, obiektach przemysłowych, obiektach handlowo – usługowych, oraz obiektach użyteczności publicznej. Działanie ogrzewania akumulacyjnego, polega na gromadzeniu energii cieplnej przez piec gdy energia elektryczna jest najtańsza. Następnie zgromadzone ciepło jest oddawane w sposób kontrolowany, przez całą dobę. Zaletami tego typu ogrzewania, jest bezobsługowa, bezpieczna praca, bez potrzeby składowania opału. Brak potrzeby inwestowania w budowę i późniejsze czyszczenie kominów, co za tym idzie ciepło nie ucieka przez komin i to dosłownie. Możliwość regulacji temperatury, czyli zmniejszenie kosztów zużycia energii, ekologiczność ogrzewania. Piece akumulacyjne, charakteryzują się również niskimi kosztami budowy i niskimi kosztami rozbudowy instalacji jak i niskimi kosztami ewentualnej naprawy w dłuższym okresie. Ponieważ do ich atutów zalicza się sprawność i trwałość urządzeń.

Istnieją dwa typy pieców akumulacyjnych:

Piece akumlulacyjne Statyczne są stosunkowo tańsze od dynamicznych. Wadą ich, jest jednak brak możliwości ustawienia pożądanej temperatury. Stosuje się je w miejscach, w których utrzymanie stałej temperatury nie odgrywa znaczącej roli przedpokój, korytarz, sklep, pomieszczenia gospodarcze.

Piece akumlulacyjne Dynamiczne zapewniają dużą stabilność temperatury pomieszczenia, ustawianą na sterowniku. Stosuje się je w salonie, pokoju w pomieszczeniach, w których chcemy uzyskać stałą temperaturę.

Łączymy rozwiązania kreatywne i innowacyjne, uwzględniające zasady ergonomii i funkcjonalności. Montaż pieców akumulacyjnych, to dbałość zarówno o formę jak i o detal, z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Elektryk, poleca tylko sprawdzone technologie wykonania i dobór odpowiednich materiałów, oraz monitorujemy koszty. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu, ponieważ montaż pieców akumulacyjnych i inne usługi elektryczne wymagają doświadczenia, które my z pewnością posiadamy.

GWARANTUJEMY ZADOWOLENIE!