inteligentny-dom | Ekipa Fachowców .PL

Ekipa Fachowców .PL

INTELIGENTNY DOM

inteligentny dom

Elektryk Ekipa Fachowców .PL, posiada wśród swojej oferty Inteligentny dom. Jest to system zarządzający budynkiem, a właścicielom zapewniający komfort, bezpieczeństwo, oszczędność czasu jak i oczywiście oszczędność finansową, a zarazem bardzo prosty w obsłudze. Inteligentny dom pozwala w łatwy i przystępny sposób zarządzać takimi systemami jak alarm, ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, rolety, sterowanie bramą, systemami kontroli dostępu, telewizją przemysłową, oświetleniem, nawadnianiem ogrodu itp. Zarządzać systemem Inteligentny dom można również za pomocą Internetu lub komórki co daje możliwość szybkiej zmiany ustawień zależnie od potrzeb.

Jak to działa w praktyce:

Ustalamy, jaka temperatura ma być w domu pod naszą nie obecność, czy też w trakcie snu, w konkretnych dniach a dom spełnia nasze życzenie.

Wietrząc zimą pokój, często nie myślimy o zakręceniu grzejnika, Inteligentny dom pomyśli o tym za nas.

Wychodząc z domu, po uzbrojeniu alarmu automatycznie zostaną pozasłaniane rolety, pogaszone światło, czy zakręcony główny zawór z wodą dzięki czemu, nie grozi nam zalanie mieszkania podczas wakacji.

Można odciąć prąd w wybranych kontaktach z pracy, by dzieci nie przesiadywały tylko przed komputerem i telewizorem.

Można sprawdzić, czy osoba starsza nie zapomniała zamknąć drzwi frontowych, nie zostawiła włączonego żelazka, czy nie zakręciła kranu.

To tylko część tego co potrafi Inteligentny dom, a już widać komfort i konkretne oszczędności.

Łączymy rozwiązania kreatywne i innowacyjne, uwzględniające zasady ergonomii i funkcjonalności. Inteligentny dom, to dbałość zarówno o formę jak i o detal, z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Elektryk, poleca tylko sprawdzone technologie wykonania i dobór odpowiednich materiałów, oraz monitorujemy koszty. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu, ponieważ Inteligentny dom i inne usługi elektryczne wymagają doświadczenia, które my z pewnością posiadamy.

GWARANTUJEMY ZADOWOLENIE!